Blog

Şişli İngilizce Kursu

2

Şişli İngilizce Kursu

İstanbul’un nüfusu her geçen gün artmaktadır. Tabii ki bu nüfus artışının sonucu olarak burada ihtiyaç duyulan hizmetler de artmaktadır. İhtiyaç duyulan hizmetlerden birisi de İngilizce kursu olmaktadır. İngilizce artık günümüzde öğrenmesi zorunlu hale gelmiş olan dillerden birisidir. Özellikle de akademik alanda ilerlemek istediğinizde, yurt dışına çıkmak ve burada iş bulmak istediğinizde, mühendislik veya bilgisayar alanlarında çalışmak istediğinizde, yurt dışında okumak istediğinizde İngilizce şart olmaktadır. Tabii ki insanlar bu noktada farklı İngilizce kurslarını araştırmakta ve yaşadıkları bölgedeki iyi bir kurstan eğitim almak istemektedir. Şişli İngilizce kursu araması da bu noktada çok fazla yapılmaktadır. Şişli bölgesinde İngilizce kurslarına olan ilgi çok yüksektir.

Joker English kursumuz bu noktada sizlere gerekli olan eğitimleri sunmaktadır. Firmamız bu alandaki en köklü firmaların başında gelmektedir. Bu sayede sizlere istediğiniz her konuda en iyi İngilizce eğitimini sunmaktadır. Firmamız TOEFL, YDS, YÖKDİL gibi sınavlar için, yurt dışına çıkmak ve burada anlaşabilmek için veya gireceği işte İngilizce şartı arandığı için başvuru yapan her müşterisine gerekli olan eğitimi vermektedir. Kursumuza gelen her kursiyerimize uygun bir sınıf atanmaktadır. Herkesin kendi seviyesinde olan insanlar ile iç içe olması sağlanmaktadır. Bu hem öğrenme sürecini kolaylaştırmakta ve hem de öğrenenlerin birbirini desteklemesini sağlamaktadır. Kursumuz özetle Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti vermektedir.

 

 

Şişli En İyi İngilizce Kursu

İnsanlar bir hizmet almak istediklerinde tabii ki bu hizmeti iyi bir firmadan almak istemektedir. Bu noktada Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza çıkan firmalardan iyi bir firma seçmek için belirli noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Firmamız tüm bu unsurları hizmetlerini planlarken düşünmektedir. Sizlere en iyi İngilizce kursunu sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu noktada kursumuz;

 • Eğer YDS, TOEFL veya YÖKDİL için kursumuza başvurursanız sizler için ayrı sınıf açılmaktadır. Bu kurslarda temel İngilizcenin yanında sınava hazırlık eğitimi de verilmektedir. Sınavlarda nasıl başarılı olabileceğiniz sizlere öğretilmektedir. Bunun yanında bu sınıfların planlaması da sınava yetişecek şekilde yapılmaktadır. Eğer sınavda başarısız olursanız bu durumda telafi eğitimleri de sizlere verilmektedir. Bir sonraki sınava çok daha iyi hazırlanmanız sağlanmaktadır.
 • Kursumuzda yer alan eğitmenlerimizin tamamı bu konuda eğitim almış olan alanında uzman isimlerdir. Bir çoğunun yurt dışı tecrübesi bulunmaktadır. Özellikle TOEFL eğitimlerine giren eğitmenlerimiz bu sınav konusunda tecrübelidir.
 • Joker English kursumuz okuma, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma etkinlikleri yapmaktadır. Sınıflar herkesin seviyesine göre ayarlanmaktadır. Bu sayede diğer kursiyerler ile de çalışma ve birbirinizi de geliştirme imkanınız olmaktadır. Kursumuzdan çıktığınızda hem konuşabilen, hem karşılaştığı bir metni rahat bir şekilde anlayabilen hem de bir metin yazması gerektiğinde sorun yaşamayan birisi olmanız hedeflenmektedir.
 • Kursumuz gerekli olan tüm kaynakları da sizlere vermektedir. Firmamız bu alandaki en iyi kitapları sizlere sunmaktadır. Bu kaynaklar sayesinde konuları daha iyi öğrenmeniz ve öğrendiklerinizi de pekiştirmeniz mümkün olmaktadır. Yabancı bir dilin öğrenilmesinde bu tür kaynakların önemi de büyüktür.
 • Anlamadığınız bir konu olması durumunda mutlaka telafi eğitimi yapılmaktadır. Gerekli olması durumunda farklı bir gurup ile aynı dersi bir daha almanız sağlanmaktadır. Bu sayede tüm konuları tam olarak öğrenmeniz sağlanır.
 • Fiyatlar konusunda da her zaman bütçeniz düşünmektedir. Kursumuz mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız alandaki tecrübesi ve uzman ekibi sayesinde bu fiyatları sunmaktadır.
 • Ödeme konusunda elden taksit, kredi kartına taksit gibi yöntemler de sunmaktadır. Ödeme konusunda sorun yaşamamanız için gereken her türlü çaba gösterilmektedir. Joker English kursumuz için para her zaman ikinci sırada gelmektedir. Önceliğimiz her zaman sizlerin sorunsuz bir eğitim almasının sağlanmasıdır. Kursumuzun başarı oranı bu noktada çok yüksektir.
 • Kursumuz her türlü konuda sizlere destek olmaktadır. En ufak bir probleminiz olması durumunda gerekli çözümü sağlamaktadır. Her türlü sorununuz karşısında bir çözüm üretmektedir. Gerek eğitim öncesinde gerek eğitim sırasında gerekse de eğitimlerden sonra sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız başta da belirtiğimiz gibi Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti size en iyi şekilde sunmak için çabalamaktadır. Sizlerden gelen yorumlara göre de her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

 

Şişli İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursu

İngilizce öğrenmenin en çok gerektiği alan hiç kuşkusuz akademik alan olmaktadır. Yurt dışında okumak istediğinizde TOEFL, ülkemizde yüksek lisans veya doktora yapmak istediğinizde de YDS ve YÖKDİL sınavları karşınıza çıkmaktadır. Bu noktada akademik alanda ilerlemeniz için iyi derecede İngilizce bilmeniz şarttır. Joker English kursumuz bu noktada sınavlara hazırlık için özel sınıflar açmaktadır. Bu sınıflarda;

 • Temel İngilizce derslerinin yanında sınavlarda sizi başarıya ulaştıracak taktikler de verilmektedir.
 • Sınıflarda bol bol soru çözümü yapılarak pratik kazanmanız sağlanacaktır. Sınavlara hazırlıkta soru çözümü çok önemlidir. Öğrendiğiniz konuları sorular üzerinde de kullanmanız gerekmektedir.
 • Sınıfların tüm düzeni sınav takvimlerine göre ayarlanacak bu noktada YDS, YÖKDİL veya TOEFL’a yetişmeniz sınava kadar tüm konuları öğrenmeniz sağlanacaktır.
 • Anlamadığınız bir konu olduğundan veya öğrendiğiniz bir konuyu sorularda kullanamadığınızda telafi eğitimleri sizlere verilecektir. Bu noktada tüm soruları doğru şekilde yapmanız sağlanacaktır.
 • Sınavdan başarı oranlarımız çok yüksektir. Yine de eğer başarılı olamaz iseniz bu durumda sizlere mutlaka telafi eğitimi sunulacak ve bir sonraki sınava hazırlanmanız sağlanacaktır.

Daha önce de belirtiğimiz gibi Joker English kursumuzun her zaman önceliği sizlerin iyi şekilde İngilizce öğrenmesi olmaktadır. Şişli İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza çıkacak olan en iyi firma olmak için çalışmaktadır. Sizlerden gelen her yorumu dikkate almakta ve tüm derslerini buna göre planlamaktadır. Bu noktada firmamızın YDS, YÖKDİL ve TOEFL sınavlarında başarı oranı da çok yüksektir. Kursumuzdan eğitim alan adaylar bu sınavlarda beklediklerinin çok üstünde sonuçlar almaktadır.

 

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları

Günümüz ekonomik şartlarında tabii ki bir hizmetin fiyatı da insanlar tarafından merak edilmektedir. Şişli İngilizce kursu fiyatları da bu bağlamda çok fazla araştırılmaktadır. Başta da belirtiğimiz gibi Joker English olarak amacınıza uygun olarak sınıflar oluşturmakta ve sizlere bu noktada farklı eğitimler vermekteyiz. Bu da tabii ki kurs ücretlerinin değişmesine neden olmaktadır. Kaç kur alacağınız gibi etmenler de fiyatı etkileyen unsurlardan birisidir. Bu noktada mutlaka güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Firmamızın ekibi sizlerin ihtiyacını en doğru şekilde belirleyecek, eğitimlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunacak ve bu noktada sizlere gerekli olan fiyat teklifini yapacaktır. Firmamız her zaman sizlerin iyi bir eğitim almasını istemektedir. Bu yüzden fiyatlarını olabildiğince uygun tutmak ve ödeme konusunda da elinden gelen desteği sağlamaktadır. Sizlerin maddi bir problem yaşamaması için tüm olanaklar firmamız tarafından sunulmaktadır. Joker English her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyat ile sizlere sunmak için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de budur.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir