Sık Sorulan Sorular

ŞEHRİN EN SIRADIŞI DİL OKULU

Sınırları zorluyoruz ilhamı sizden alıyoruz kuruluşunda sevgi var. Joker English'de başarıya ulaşmak çok kolay. Başarısızlık ihtimali olmayan tek sistem. Hazırsanız başlayalım!

Başarısızlık ihtimali olmayan tek sistem ne demektir?

Joker English sınıfları seviyelere göre açmaktadır. Aynı seviyede ki öğrenciler bir araya getirilmektedir.Sınıflarda mevcut seviyenin dışında başka bir seviyeden öğrenci olmayacağı için sınıf doğal akışında ilerlemektedir.

Kur sistemi nasıl oluyor?

Kur sistemi Uluslar arası dil konseyinin belirlemiş olduğu kur standardına göre oluşmaktadır. Toplamda 6 kur dan oluşmaktadır. (a1, a2, b1, b2, c1, c2)

Her bir kur kaç sürüyor?

Her bir kur düzeyi toplamda 2 ay sürmektedir. Sistem toplam 12 ay sürmektedir.

Kur geçişleri nasıl oluyor kur tekrarında ekstra ücret alıyor musunuz?

Kur geçişleri her ayın sonunda rehber eğitmenler tarafından bire bir olarak görüşme sonrası yazılı ve sözlü şekliyle yapılmaktadır.

Başarısızlık durumunda rehber eğitmenler tarafından kişiye özel not çizelgesi tutulmaktadır. Başarısızlık durumunda kur tekrarında herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Gelemediğim zaman telafi almam mümkündür?

Gelemediğiniz zamanlarda online derslerimize girerek telafi derslerinizi alabilirsiniz. Nerede olursanız olun sürekli yanınızda olacağız.

Ekstra olarak yoğunlaşmak istiyorum ne yapmam gerekir?

Rehberlik hizmetimizden 7/24 yararlanabilir derslere girseniz dahi online eğitim destek paketi size ücretsiz olarak verilmektedir.

Fiyatlandırma nasıl oluyor?

Bu konuda çok hassas davranıyoruz amacımız eğitim… fiyatlarımız ve paketlerimiz herkesin yararlanabileceği şekilde minimal rakamlara yapılmaktadır.Ve şeffaf şekilde fiyatlarımız kişiye göre değil herkese aynıdır.

Herkes C1 olmak zorunda mı?

Herkes c1 olmak zorunda değildir önemli olan eğitimdeki hedefinizdir. Biz sizi hem sosyal hayata hemde iş dünyasına hazırlıyoruz.

Konuşma zorluğu çekiyorum ve çekiniyorum?

Bu konu ülkemizin kronik sorunlarından birisidir. Dildeki en büyük sorunda budur. Öğrencilerimize klinik psikologlarımız ve rehber eğitmenlerimiz tarafından destek verilmektedir.

Herhangi bir sorunumda yanımda olacak mısınız?

Tamamen çözüm odaklıyız öğrencilerimizin sorunlarını cevap vermek için değil çözüm üretmek için dinleyip yol haritası çiziyoruz.

Joker English söz verdiği tarihte sınıf açar mı?

Butik kurum anlayışımızın sebebi budur öğrencimize vermiş olduğumuz tarih ve saatte sınıflar açılır eğitim sistemimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

Rakipsiz hizmet anlayışı ile öğrencilerine eğitim sonuna kadar destek oluyoruz… Sınırları zorluyoruz ilhamı sizden alıyoruz kuruluşunda sevgi var.

Joker English’de başarıya ulaşmak çok kolay. Başarısızlık ihtimali olmayan tek sistem. Hazırsanız başlayalım…