Blog

Kadıköy İngilizce Kursu

4

Kadıköy İngilizce Kursu

İngilizce kursu günümüzde en çok araştırılan kurslardan birisidir. Artık İngilizce bilmek günümüzde bir zorunluluk haline gelmiştir. Bir işe girmek istediğinizde, akademik olarak ilerlemek istediğinizde veya yurt dışında çıkmak istediğinizde mutlaka karşınıza İngilizce de çıkmaktadır. Bu yüzden insanların İngilizce öğrenmek istemektedir. Yaşadıkları bölgelerdeki İngilizce kurslarını da çok fazla araştırmaktadır. Kadıköy İngilizce kursu araştırması da bu noktada çok sık yapılan araştırmalardan birisi olmaktadır. İnsanların İngilizce öğrenmek istediklerinde tabii ki bu noktada profesyonel bir destek almak istemektedir. Bunun için de en iyi seçenekler İngilizce kursları olmaktadır.

Joker English kursumuz bu noktada sizlere İngilizce eğitimi sunan kurslardan birisidir. Bu alandaki en tecrübeli kursların başında gelmektedir. Firmamız alanında uzman olan bir ekiple çalışmaktadır. Eğitimcilerimizden, müşteri hizmetlerimize kadar tüm çalışanlarımız bu işin eğitimini almış olan uzmanlardır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

 

İngilizce Kursu Seçimi

Kadıköy İngilizce kursu araması yaptığınızda tabii ki karşınıza çok fazla firma çıkacaktır. Çok fazla kurs bulunmaktadır. Bu noktada bir kurs seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususlara dikkat etmek iyi bir eğitim almanızı ve İngilizceyi tam olarak öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu noktada dikkat etmeniz gereken unsurlar;

 • Firma mutlaka alanında uzman bir ekiple hizmet vermelidir. İyi bir ekip ve uzman bir eğitimci sizlerin İngilizceyi kolay şekilde öğrenmesini sağlayacaktır. Bu noktada en önemli husus kesinlikle eğitmenler ve ekip olmaktadır.
 • Firma sizlere gerekli olan kaynakları da sağlamalıdır. Alıştırma yapmak istediğinizde veya kursta öğrendiklerinizi tekrar etmek istediğinizde bu kaynaklar işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Aynı zamanda konuları pekiştirmenizi de sağlayacaktır.
 • Kursta mutlaka telafi eğitimleri olmalıdır. Anlamadığınız konular için ücretsiz olarak tekrar eğitimleri sunulmalıdır. Yine aynı şekilde sınavlara hazırlık için kursa başvuru yapıyorsanız sınavdan başarısız olmanız durumunda sizlere farklı olanaklar sunmalıdır.
 • Sınavlar için kurs özel programlar yapmalıdır. Sınavlara yönelik olarak da eğitim vermelidir. Sınavlara yönelik olarak sınav taktikleri de sunulmalıdır. Sizleri sınavlarda başarıya götürecek konular öğretilmelidir.
 • Konuşma, yazma ve okuduğunu anlama gibi konularda alıştırma eğitimleri yapmalıdır. Bu sayede tam olarak öğrenmeniz ve öğrendiklerinizin de kalıcı olması sağlanmalıdır.
 • Kursun destek ekibi de iyi olmalıdır. Sizlere sorduğunuz sorular hakkında mutlaka doyurucu bilgiler vermelidir. Hem kursa kaydolmadan önce hem de kursa kaydolduktan sonra sizlere gerekli olan hizmeti sunmalıdır.
 • Son olarak ödeme seçeneklerinde de gerekli olan kolaylık sağlanmalıdır. Farklı ödeme yöntemleri olmalı ve fiyatlar da rakiplerine göre uygun olmalıdır. Günümüz ekonomik şartlarında maalesef fiyatlar da büyük bir öneme sahiptir.

Joker English kursumuz bu noktada tüm bu unsurlara dikkat ederek eğitim vermektedir. Sizlerin Kadıköy İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceği her türlü hizmeti sunmaktadır. Sizlerin doğru şekilde İngilizce öğrenmesini sağlamaktadır.

 

Kadıköy YDS ve YÖKDİL Kursu

Kadıköy İngilizce kursu araması yapanların büyük bir kısmı bu aramayı YDS ve YÖKDİL sınavları için yapmaktadır. YDS ve YÖKDİL sınavları akademik olarak ilerlemek, yüksek lisans yapmak veya doktora yapmak istediğinizde karşınıza çıkmaktadır. Bunun yanında akademisyen olmak istediğinizde de bu sınavlar karşınıza çıkmaktadır. Joker English kursumuz tabii ki bu sınavlar için en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu noktada;

 • YDS ve YÖKDİL sınavına girmek isteyenler için özel bir sınıf açmaktadır. Bu sınıflarda tamamen sınavdan yüksek almanıza yarayacak olan eğitimleri vermektedir. YDS ve YÖKDİL sınav taktiklerini sizlere sunmaktadır.
 • Kursumuz YDS ve YÖKDİL için açtığı sınıflarda bol bol soru çözmektedir. Sizlerin bu noktada alışkanlık elde etmesini sağlamaktadır. Öğrendiği konuları sorularda nasıl uygulayacağını da bu noktada sizlere öğretmektedir.
 • Sınıflarımıza seviyenize uygun olarak yerleştirilmektesiniz. Bu sayede sınıfta çok iyi bilenler ve hiç bilmeyenler gibi ayrımlar olması engellenmektedir. Bu sayede akran öğrenmesi de desteklenmektedir.
 • Tüm eğitim programlarımız tabii ki sınav takvimlerine göre hazırlanmaktadır. Bu noktada bir sonraki sınava yetişmeniz sağlanmaktadır. Bu noktada sınav gününe kadar tüm konular bitirilmekte ve anlamadığınız bir konu olması durumunda bunu tekrar etmeniz için de gerekli vakit bırakılmaktadır.

Firmamızın YDS ve YÖKDİL sınavlarındaki başarı oranı çok yüksektir. Bu anlamda en başarılı firmalardan birisidir. Tüm adayların sınavı kazanması için elinden gelenin fazlasını yapmaktadır.

 

Kadıköy TOEFL Kursu

İngilizce sınavlarından en zoru hiç kuşkusuz TOEFL olmaktadır. Bu sınav dünya çapında yapılan bir sınavdır. Sizlerin okuma, yazma ve dinleme becerilerinizi test etmektedir. Kadıköy İngilizce kursu araması yapanların bir kısmı da bu noktada TOEFL kursuna girmek istemektedir. Joker English firmamız bu noktada da sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır. Bu noktada;

 • TOEFL sınavı hakkında yeterli bilgisi olan eğitmenler ile kursumuz hizmet vermektedir. Tüm eğitmenlerimiz İngilizce öğretimi konusunda eğitimlidir. TOEFL sınavı hakkında da bilgilidir.
 • TOEFL’da sorulan okuma, yazma ve dinleme sorularına yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Yine akranlarınız ile de çalışmalar yapabilmeniz için seviyelere göre sınıflar ayrılmaktadır.
 • Firmamızın TOEFL sınavında da büyük bir başarı göstermektedir. Kursumuzdan çıkan öğrencilerimizin çok büyük bir kısmı bu noktada sınavda başarılı sonuç almaktadır.
 • Kursumuz TOEFL sınavı için de bol bol soru çözme çalışması yapmaktadır. Özellikle konulardan sonra konuları pekiştirmeniz için bu tür etkinlikler planlamaktadır. Sizlerin başarıya ulaşması için konuları tam olarak öğrenmesini ve bu konularda öğrendiklerini de sorularda kullanabilmesini sağlamaktadır.
 • Sağladığı ortamlar ile sizlerin konuşma çalışmaları yapmasına imkan vermektedir. Sadece eğitmenler ile değil diğer kurstaki arkadaşlarınız ile de çalışma yapmanıza olanak tanımaktadır.

Daha önce de belirtiğimiz gibi Kadıköy İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü kurs seçeneği firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Sizlerin başarılı bir şekilde İngilizce öğrenmesini veya sınavlardan geçmesini sağlamak için tüm özen gösterilmektedir. Bu noktada geçmiş başarılarımıza baktığınızda da iyi bir firma olduğumuzu görebilirsiniz. Kursumuzu tamamlayan çoğu adayımız İngilizceyi tam olarak öğrenmekte ve sınavlarda da başarılı olmaktadır. Başarısız olması durumunda da mutlaka firmamız telafi eğitimleri sunmakta ve tam olarak başarıya ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Kadıköy İngilizce Kursu Fiyatları

Kadıköy İngilizce kursu fiyatları da en çok araştırılan konulardan birisi olmaktadır. Tabii ki insanlar bir kursa gidecekleri zaman bu kursa ne kadar ücret ödeyeceğini de merak etmektedir. Kursumuz her seviye İngilizce için ayrı kurlar sunmakta, TOEFL, YDS ve YÖKDİL sınavları için de farklı seçenekler sunmaktadır. Çok fazla seçenek olduğu için de sabit bir fiyat vermesi mümkün olmamaktadır. Bu noktada firmamızdan fiyat teklifi almanız gerekmektedir. İster kursumuza gelerek isterseniz de bizleri arayarak bu noktada fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ekibimiz sizin ihtiyacınızı en doğru şekilde belirleyecek, kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi verecek ve size en uygun olan kurs için fiyat teklifini de sunacaktır.

Joker English olarak bu noktada her zaman önceliğimiz sizlerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi olmaktadır. Kursumuz tarafından sizlere her zaman en uygun fiyatlar sunulmaktadır. Bunun yanında ödeme konusunda da sizlere gerekli olan tüm kolaylık sağlanmaktadır. Sizlerin iyi bir eğitim alması için gereken çaba gösterilmektedir.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir