Blog

İstanbul İngilizce Kursu

9

İstanbul İngilizce Kursu

İngilizce günümüzdeki en önemli dillerden birisi olmakta. Gerek bilim alanında gerekse de sosyal alanda artık İngilizce bilmek bir zorunluluk haline gelmiş durumdadır. İnsanlar mühendislik, bilgisayar, uzay veya benzeri bir alanda işe girmek istediklerinde, yurt dışında eğitim almak istediklerinde veya akademik olarak kariyer yapmak istediklerinde İngilizce şartı karşılarına çıkmaktadır. İnsanlar da bu noktada İngilizce öğrenmek için büyük bir çaba göstermektedir. Bu noktada da en önemli destek İngilizce kurslarından gelmektedir. İngilizce kursları insanların kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesine büyük bir katkı sağlamaktadır Tabii ki insanlar da bu noktada farklı İngilizce kurslarını araştırmaktadır. İstanbul ülkemiz en kabalık şehri olduğu için İstanbul İngilizce kursu araması da en çok yapılan araştırmalardan birisi olmaktadır.

Joker English kursumuz bu noktada sizlere gerekli olan hizmeti vermektedir. Firmamız bu alandaki en tecrübeli firmaların başında gelmektedir. Sizlerin sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak için firmamız elinden gelenin fazlasını yapmaktadır. Bu alanda uzman olan kadrosu ile eğitimleri vermektedir. Sadece İngilizce öğrenmek istediğinizde değil YDS, YÖKDİL ve TOEFL gibi sınavlara hazırlanmak istediğinizde de sizlere eğitim sunmaktadır.

 

İstanbul En İyi İngilizce Kursu

İstanbul İngilizce kursu araması yaptığınızda karşınıza birçok kurs çıkmaktadır. Tabii ki insanlar da bu kursların arasında iyi bir kurs bulmak ve iyi bir eğitim almak istemektedir. Tabii ki burada iyi olan firmayı belirleyecek her zaman müşterilerdir. Joker English firmamız da bunu bildiği için her müşterisine en iyi şekilde eğitim sunmak için elinden gelenin yapmaktadır. Bu noktada;

 • Eğer YDS, TOEFL veya YÖKDİL için kursumuza başvurursanız sizler için ayrı sınıf açılmaktadır. Sınavlara hazırlık kurslarımız ayrıdır. Bu kurslarda temel İngilizcenin yanında sınava hazırlık eğitimi de verilmektedir. Bu tür sınavlarda önemli olan tabii ki öğrendiklerinizi sorular üstüne kullanabilmektedir. Firmamız da tam bu noktada gerekli olan eğitimleri sunmaktadırç.
 • Firmamız okuma, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma etkinlikleri yapmaktadır. Sınıflar herkesin seviyesine göre ayarlanmaktadır. Bu sayede diğer kursiyerler ile de çalışma ve birbirinizi de geliştirme imkanınız olmaktadır. Firmamız akran öğrenmesine çok fazla dikkat etmektedir. Bunun başarıya etkisini de net bir şekilde görmektedir.
 • Kursumuz gerekli olan tüm kaynakları da sizlere vermektedir. Bu kaynaklar sayesinde konuları daha iyi öğrenmeniz ve öğrendiklerinizi de pekiştirmeniz mümkün olmaktadır. Evinizde de çalışmaya devam etmeniz için gerekli olan imkanlar sunulmaktadır. Bu noktada seçilen kaynaklar da sizi sıfırdan alıp ileri seviyeye taşıyacak olan kaynaklardır.
 • Anlamadığınız bir konu olması durumunda mutlaka telafi eğitimi yapılmaktadır. Gerekli olması durumunda farklı bir gurup ile aynı dersi bir daha almanız sağlanmaktadır. Bu sayede tüm konuları tam olarak öğrenmeniz sağlanır. Yine kur sonunda başarısız olmanız durumunda aynı kur tekrar sizlere sunulur.
 • Fiyatlar konusunda da her zaman bütçeniz düşünmektedir. Joker English kursumuz mevcut ekonomik şartları da göz önünde bulundurarak sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız bu alanda hizmet gösteren en iyi ve en uygun fiyatlı firmaların başında gelmektedir.
 • Ödeme konusunda elden taksit, kredi kartına taksit gibi yöntemler de sunmaktadır. Ödeme konusunda sorun yaşamamanız için gereken her türlü çaba gösterilmektedir. Maddi olarak bir sorun yaşamamanız için firmamız elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışmaktadır.
 • Kursumuz her türlü konuda sizlere destek olmaktadır. En ufak bir probleminiz olması durumunda gerekli çözümü sağlamaktadır. Her türlü sorununuz karşısında bir çözüm üretmektedir.

Özetle firmamız İstanbul İngilizce kursu araması yaptığınızda ihtiyacınız olabilecek her türlü hizmeti sizlere vermektedir. Firmamız bu alanda uzman olan firmaların başında gelmektedir. Sizlerin İngilizceyi tam olarak öğrenmesi için gereken tüm çabayı göstermektedir. Sizler de bu noktada firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bir bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek ekibimiz sizlere gerekli olan tüm bilgileri aktaracak ve aklınıza takılan soruları giderme noktasında da yardım sunacaktır.

 

İstanbul İngilizce Sınavlara Hazırlık Kursu

İngilizce olarak yapılan en büyük sınav tabii ki TOEFL’dır. Bu noktada İstanbul İngilizce kursu araştırması yapanların büyük bir kısmı bu kursu TOEFL’a hazırlanmak için istemektedir. Bu sınav dünyada 100’den fazla ülkede geçerli olan ve yurt dışında okumak istediğinizde üniversiteler tarafından kesinlikle istenilecek bir sınavdır. Bu sınav alandaki en zor sınavlarında başında gelmektedir. Sınavda okuduğunuzu anlama, dinlediğinizi anlama, konuşma ve yazma gibi tüm becerileriniz test edilmektedir. Bu noktada sizlerin gerçek anlamda İngilizceyi bilmesi ve bunu günlük hayatında kullanması gerekmektedir. Firmamız TOEFL konusunda uzman olan eğitim kadrosu ile hizmet vermekte ve TOEFL çalışmak isteyen öğrenciler için özel sınıf açmaktadır. Bu noktada tamamen sınava hazırlanan öğrenciler bir araya gelmektedir. Bu sınıfta yer alan kişilere sadece İngilizce öğretimi yapılmamakta aynı zamanda sınava yönelik çalışmalar da yürütülmektedir. Bu sınıflarda derse giren öğretmenlerimiz bu alanda uzman olan, TOEFL sınavına daha önce girmiş ve başarılı olmuş olan insanlardan seçilmektedir. Sizlerin TOEFL’da başarıya ulaşması için gereken tüm özen gösterilmektedir.

Bunun yanında İstanbul İngilizce kursu araştırması yapanların bir kısmı da YDS ve YÖKDİL’e hazırlanmak için bu araştırmayı yapmaktadır. Bu sınavlar ÖSYM tarafından hazırlanmakta ve uygulanmaktadır. Tabii ki TOEFL’a göre çok daha kolay sınavlardır. Ülkemizde yüksek lisans yapmak istediğinizde, doktoraya devam etmek istediğinizde veya akademisyen olmak istediğinizde bu sınavlar sizlerden istenilecektir. Özetle akademik alanda ilerlemek için bu sınavlar ülkemizdeki üniversiteler tarafından talep edilmektedir. Bu noktada firmamız sizler için özel YDS ve YÖKDİL sınıfları da açmaktadır. Bu sınıflarda da bu sınavlara yönelik olarak eğitimler vermektedir. YDS ve YÖKDİL belirli ipuçları olan sınavlardır. Bu ipuçlarını yakalayarak kolay bir şekilde başarıya ulaşmanız mümkündür. Kursumuz sizlere bu ip uçlarını yakalamayı öğretmekte ve sınavda işinizi kolaylaştırmaktadır. Tabii ki bu sınıflarda bol bol soru çözümü de yapılmaktadır. İnsanların en çok problem yaşadığı konu öğrendiklerini sorular üzerinde uygulayamaması olmaktadır. Bu noktada çok fazla örnek soru çözülerek konuların tam olarak anlaşılması sağlanmaktadır.

 

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

İstanbul İngilizce kursu fiyatları da insanlar tarafından araştırılmaktadır. Joker English olarak sunduğumuz kursların fiyatları;

 • İngilizcenizin hangi seviye olduğu ve sizin hangi seviyeye çıkmak istediğinize göre,
 • Sınavlara hazırlık için geldiyseniz hangi sınava gireceğinize göre,
 • Yılın hangi döneminde kayıt olmak istediğinize göre,
 • Özel ders veya ekstra ders saati gibi ek hizmetlerimizi isteyip istemediğinize göre farklılık göstermektedir.

Fiyatları etkileyen bu kadar çok unsur olduğundan dolayı firmamız sizlere sabit bir fiyat sunamamaktadır. En doğru fiyat bilgisini almak için mutlaka ekibimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu noktada başta da belirtiğimiz gibi firmamız bu alanda her zaman en uygun fiyatları sunmaktadır. Ödemeler konusunda da sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Firmamız için her zaman birincil öncelik sizlerin İngilizce öğrenmesi veya girmek istediği sınavda başarıya ulaşması olmaktadır. Özellikle de ödemeler gibi konular firmamız için her zaman eğitimden sonra gelmektedir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir