Hakkımızda

Güvenilir Eğitmenlerle Yeni Dil Öğrenimi

Joker English ; kurulduğu2010 yılından itibaren ihtiyaca yönelik ingilizce eğitim programları düzenlemektedir.

Alışagelmişin dışında tamamen öğrenci merkezli çalışarak yenilikçi ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Uzman akademik kadrosuyla 21.yüzyılın sunmuş olduğu dünyaca kabul edilen eğitim metotlarını kullanmaktadır.

Teorik, sıkıcı ezberci eğitim sistemlerini kullanmadan öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapmaktadır.

Klişeleşmiş kurs sistemlerinden ziyade öğrencilerini sosyal hayat ve iş hayatında etkin olabilmesi için uygulayacı eğitim programlarıyla desteklemektedir.

Drama teknikleri ile dilin gramer kalıplarına takılmadan kitap ezberinin dışında bir eğitim programı sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu eğitim sisteminde öğrenciye öğretmeye dayalı sistemde değil aktif şekilde dili korkmadan çekinmeden hangi kur seviyesinde olursa olsun pratik yöntemlerle konuşmaya teşvik etmektedir.

7/24 whatsapp hattından rehber eğitmenlerine ulaşma imkanı sağlayarak eğitim süreci boyunca en kaliteli hizmeti vermektedir.
Eğitim programlarına her yaştan katılımcıyı kabul etmektedir.

Öğrencinin öğrenme biçimleri farklı olduğundan Türkiye’de bir ilke imza atan JOKER ENGLISH eğitim programı boyunca yaşam koçları tarafından desteklenmektedir.

Bilinçaltı öğretim teknikleri ile eğitim esnasında tiyatral oyunlar oynatarak AMERİKA VE İNGİLTERE‘yi ayağınıza getirmektedir. Bu sıra dışı ezber bozan eğitim sistemi sayesinde hiç bir öğrenci hiç bir koşulda ve şartta başarısız olmamaktadır. Eğitim programları gerek grup olarak veya bire bir yüzde yüz başarı garantisiyle yapılmaktadır.

Yıllardır İlkokul ortaokul lise ve üniversite yıllarımızda dili konuşmak için değil sınıf geçmek ve boşluk doldurmak için öğreniyoruz işte bu yüzden dili konuşamıyoruz. Anlıyorum ama konuşamıyorum? dememizin tek sebebi budur binlerce eğitim saatinin ardından sonuç tekrardan aynı hüsranla sonuçlanmaktadır.

Getirmiş olduğumuz teknik sayesinde ingilizce’ye bakış acısını tamamen değiştireceğiz dili isteyerek severek nerede olursanız olun kendinize çalışma ortamı sağlayacaksınız.

Sosyal aktiviteleri sayesinde öğrencilere kurarak öğrencileri psikolojik olarak konsantrasyon kaybına uğratmadan programlar yapıyoruz….
İşimizi ve öğrencilerimizi seviyor onların başarıları ile yıllardır ayakta duruyoruz BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ aramıza katılmak için beklemenize gerek yok …

JOKER ENGLISH’DE İMZALAR KALPLERE ATILIR !

MİSYON

21.yüzyılın getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek dünyaca ünlü eğitim methodlarını benimseyip çağımıza uygun ihtiyaç analizi yaparak etkin güçlü eğitim programları düzenlemek ana ilkemizdir.

VİZYON

Sıkıcı klişeleşmiş bütün eğitim sistemlerini reddederek çağın gereksinimlerine uygun tamamen başarı odaklı çalışmak inanmış olduğumuz değerler çerçevesinde eğitimin sonunda mutlu bireyler mezun etmektir